Promocje i bonusy bukmacherskie

Home » Bonusy i Promocje » Promocje i bonusy bukmacherskie
4.8/5 - (5 votes)

Najlepsze promocje bukmacherów i bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie stanowią podstawę oferty niemal każdego bukmachera – zarówno wśród firm zagranicznych, jak i tych działających na terenie Polski. To właśnie dzięki nim operatorzy zachęcają nowych klientów do rejestracji i to właśnie promocje bukmacherskie pozwalają zatrzymać stałych i doświadczonych graczy przy sobie. Nic więc dziwnego, że każdy choć trochę zorientowany gracz zwraca uwagę na promocje bukmacherów. Oczywiście jednocześnie analizuje ofertę, w szczególności zwracając uwagę na kursy oraz dostępność poszczególnych zakładów.

Poniżej przedstawiamy promocje bukmacherskie najpopularniejszych zagranicznych operatorów – przy ich porównywaniu należy zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie kwoty w ramach promocji bukmacherzy pozwalają zdobyć, ale też na to, jakie wymagania narzucają by bonus mógł być przeniesiony na konto główne oraz wypłacony od operatora.

Przed przedstawieniem tego, które promocje bukmacherskie zasługują na uwagę należy bowiem powiedzieć, że zakładając konto u większości bukmacherów oddawane są nam do dyspozycji dwa salda:

  • saldo główne – to na nie bezpośrednio trafiają wpłacane przez nas środki – możemy je dowolnie wypłacać na nasz rachunek bankowy, albo też portfel elektroniczny;
  • saldo bonusowe – tutaj trafiają środki z bonusów bukmacherskich. Choć możemy nimi grać, nie możemy ich wypłacać – aby stało się to możliwe, konieczne będzie spełnienie określonych warunków i przeniesienie tych środków na saldo główne.

Mając tę świadomość możemy przejść do głównego zagadnienia, a więc do przedstawienia na jakie bonusy bukmacherskie można liczyć u konkretnych bukmacherów.

22BET – 500 PLN

Ciekawe promocje u bukmacherów znajdziemy także w 22bet. Oferuje nam na start 500 PLN bonusu 100%. Jednak jest to dość specyficzna oferta. Typowe promocje bukmacherów przyznają środki, które trzeba obrócić. Po dokonaniu obrotu wszystko co wygramy zgarniamy dla siebie. W tym przypadku środki bonusowe i zwykłe są oddzielone i to my decydujemy za jakie chcemy zagrać. Przyznany bonus należy obrócić 5-krotnie na zakładach akumulatorowych (minimum 3 zdarzenia z kursami 1.4). Po dokonaniu obrotu otrzymujemy maksymalnie 500 zł na konto zwykłych środków. Może to nieco irytować, zwłaszcza jak po obrocie zrobimy z nich wielokrotność tej kwoty. Dlatego też zalecamy traktować te środki jako okazję do bardziej ryzykownych typów.

Reloadbet – 1000 PLN

Standardowa, aczkolwiek bardzo chojna oferta od Reloadbet. Bonus 100% do 1000 PLN, przyznawany po jednokrotnym obróceniu depozytem (nawet jeśli przegramy go w całości). Minimalna wysokość depozytu, aby otrzymać bonus to 100 PLN, dlatego także mniejsi gracze mogą z niego skorzystać. Warunki obrotu dosyć wymagające, bo kwotę bonusu wraz z depozytem należy obrócić 10 razy po kursie min. 1.8. W efekcie jeśli zdecydujemy się na maksymalny bonus należy obstawić zakłady za 20 tysięcy złotych. Dla grających wyższe stawki nie powinno to stanowić problemu, zwłaszcza, że mamy na to aż 60 dni i nie Reloadbet nie stawia jakiś dodatkowych wymagań co do rodzajów zakładów.

LSBET – bonus 1500 PLN

Spośród wszystkich promocji bukmacherskich, LSbet przedstawia jedną z najatrakcyjniejszych. Oferowana przez LSBet bukmacherska promocja obejmuje zarówno pierwszą wpłatę, jak i bonus za zagranie w sportach wirtualnych. Oferowany przez bukmachera bonus powitalny podwaja pierwszy depozyt, dając nawet 1500 złotych – aby więc skorzystać z niego w jak największym stopniu, musimy wpłacić dokładnie okrągły tysiąc złotych – koniecznie przy pierwszym depozycie (kolejne wpłaty nie są premiowane środkami bonusowymi). Dopiero po spełnieniu wymagań, środki bonusowe trafią na konto (nie pojawią się na nim natychmiast). Jeżeli z kolei chodzi o bonus bukmacherski związany ze sportami wirtualnymi, to warto wiedzieć, że jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze z przegranego kuponu. Firma zwróci nam nawet 50 € w środkach bonusowych – te będą traktowane jako freebet. LSbet zapewnia również 20 złotych freebetu za samą rejestrację, niezależnie od pierwszej wpłaty oraz innych promocji.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – aby pozyskać sam bonus, musimy obrócić pierwszą wpłatę jednokrotnie (na kuponach o minimalnym kursie 1.5) – wtedy równowartość pojawi się na saldzie bonusowym. Konieczne będzie dokonanie kolejnego obrotu, tym razem sześciokrotnego, obejmującego środki bonusowe i depozytowe na zakładach z kursem równym lub przekraczającym 1.8
  • Bonus ze sportów wirtualnych – jako że firma oferuje zwrot przegranego kuponu w postaci freebetu, nie możemy go przenieść na nasze saldo główne, a zatem i wypłacić. Środki te musimy przeznaczyć na kolejny zakład, przy czym w przypadku wygranej możemy je już swobodnie wypłacać.

UNIBET – bonus 1000 PLN lub freebet 200 PLN

Promocje bukmachera Unibet skupiają się wokół bonusu powitalnego. W ramach tego właśnie bonusu jesteśmy w stanie podwoić kwotę pierwszej wpłaty aż do tysiąca złotych. Aby wycisnąć najwięcej z tej promocji bukmacherskiej musimy wpłacić na konto równo 1000 zł.

WAŻNE: Unibet określa ten bonus mianem „kasynowego”, jednak zezwala na użycie i obrócenie go na zakładach bukmacherskich. Jednak warto pamiętać, że warunki obrotu są wtedy bardzo wymagające.

Co jest niespotykane u większości bukmacherów zagranicznych, bonusy oferowane przez Unibet nie skupiają się wyłącznie wokół pierwszego depozytu. Operator dodatkowo oferuje graczom bezpieczny zakład do 200 złotych, który wystarczy potwierdzić w zakładce “Moje konto”. Po tym prostym potwierdzeniu pierwszy zakład zostanie zabezpieczony do 200 złotych w postaci środków bonusowych. Jeśli zakład okaże się przegrany (minimalny kurs tego zakładu to 1.40) to środki będą zwrócone. Jeżeli z kolei uda się wygrać, bukmacherska promocja przepadnie, a wygrana zasili konto w standardowy sposób.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – konieczne jest obrócenie środkami 10 razy. Jeśli więc wpłacimy 1000 złotych, na zakłady musimy wydać 10 000 złotych na zakładach z kursem minimalnym 1.4.
  • Bezpieczny zakład – jeśli z niego skorzystamy (przegramy pierwszy zakład), środki bonusowe będziemy musieli obrócić sześciokrotnie (w przypadku 200 złotych konieczne będzie wydanie 1200 złotych na zakłady).

BETMASTER – bonus 660 PLN

Bukmacher Betmaster to jedno z miejsc, gdzie znaleźć możemy najlepsze bonusy bukmacherskie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jego bonus startowy. Oferuje nam bonus 100% do 660 złotych od pierwszego depozytu. Otrzymane środki należy następnie obrócić 10 razy w ciągu 7 dni. Jednak minimalnym wymaganym kursem jest tylko 1.4 – mało gdzie można znaleźć promocje bukmacherskie z podobnym kursem przy obrocie.
Betmaster to jedno z miejsc, gdzie regularnie pojawiają się nowe promocje bukmacherów. Cyklicznie powraca tam promocja Super Reload for sports! Możemy w niej otrzymać aż 1000 zł w postaci bonusu 50% od kolejnych depozytów. Tu wymagany jest 6 krotny obrót po kursie minimum 1.8.

Tornadobet – 500 PLN

Bonus depozytowy od pierwszego depozytu. Tornadobet podwaja naszą pierwszą wpłatę aż do kwoty 500 PLN. Całość środków należy później w ciągu 60 dni obrócić 10 razy po kursie 1.8 lub wyższym. Mogą to być single, mogą być ako. Przy maksymalnej kwocie bonusu wymagany obrót wynosi 10 ooo PLN. Średnio trzeba więc stawiać 167 zł dziennie i bonus będzie nasz.

20bet – 100% do 400 PLN

Nieco skomplikowany bonus ze względu na odwrócenie kolejności działań. Najpiew musimy dokonać obrotu 5 razy depozyt i po tym dopiero otrzymujemy bonus do 400 PLN. Sam bonus można wykorzystać na zakładach wielokrotnych z min. 3 kombinacjami. I co ważne otrzymujemy nadwyżkę ponad kwotę bonusu (stawiając po kursie 2.0 z wygranych 800 PLN otrzymujemy 400 PLN). Nie wymagają one już żadnego obrotu i możemy je wypłacić.

W praktyce oferowany przez 20bet bonus depozytowy ma bardzo niskie wymagania co do obrotu, dlatego warto rozważyć zawalczenie o niego.

888starz – 100 EUR/500 PLN

Lustrzane odbicie serwisu 22bet oferuje nam również bonus na takich samych zasadach. Otrzymujemy środki w wysokości 1 depozytu (maksymalnie 100 euro lub 500 złotych) na oddzielnym koncie środków bonusowych. Wymagany obrót w wysokości 5-krotności bonusowych środków należy dokonać na zakładach kombinacyjnych z minumym 3 zdarzeniami oraz kursami od 1.4. Przy stawianiu konieczne jest zaznaczenie aby kupon był rozliczany ze środków bonusowych. W aplikacji bywa, że tej opcji nie widać. Warto choć na chwilę przełączyć na wersję komputerową i tam obstawić za środki bonusowe.

Maksymalna kwota jaką możemy wygrać to równowartość otrzymanych na początku środków bonusowych. Jeśli po obrocie zostanie nam więcej środków bonusowych to są one obcinane do początkowej wartości i od razu przenoszone na konto główne, z którego możemy je wypłacić.

Bonusy bukmacherskie – Podsumowanie

Oferowane przez bukmacherów promocje są bardzo zróżnicowane, a przy wyborze najatrakcyjniejszych promocji należy zwracać uwagę nie tylko na środki, jakie będziemy w stanie z nich pozyskać, ale też warunki ich wypłacenia. Promocje bukmacherskie często są uzależnione od obrotu – miejmy to na uwadze, wybierając usługi takiego operatora, u którego bonus najłatwiej doprowadzić do wypłaty. Jeżeli z kolei u danego bukmachera promocja wymaga od nas czegoś nierealnego, raczej ją odpuśćmy, oszczędzając sobie tym samym nerwów i nieprzyjemnych sytuacji. Pomimo, że warunki skorzystania z bonusu czasami wydają się dosyć wygórowane, wystarczy lekko zagłębić się w dostępne na rynku promocje by znaleźć prawdziwe perełki z których wprost wypada skorzystać.

Promocje bukmacherskie – Najczęściej zadawane pytania

Który z bonusów powitalnych jest lepszy? Bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka?

Nie ma lepszego wyboru. Bonus od wpłaty dedykowany jest do cierpliwych graczy, których nie zniechęci kilkukrotny obrót depozytem. Promocje od depozytu umożliwiają jednak otrzymanie bonusu o większej kwocie, sięgającej kilkuset a nawet kilku tysięcy złotych. Zakład bez ryzyka dedykowany jest graczom, którzy preferują szybsze załatwienie sprawy i zwrot środków przy ewentualnej porażce pierwszego kuponu.

Czy mogę wybrać z jakiej promocji i bonusu bukmacherskiego chcę skorzystać?

Bukmacherzy z reguły proponują jeden – konkretny – bonus na start dla gracza: zakład bez ryzyka (np. Unibet) lub bonus od wpłaty (np. Reloadbet). Zdarzają się także operatorzy, którzy do podstawowego pakietu powitalnego dorzucają darmowy zakład na określoną kwotę – niezależnie od wpłaconego depozytu.

Czy bukmacherzy oferują inne bonusy niż powitalne?

Zależy to od bukmachera. Niektórzy bukmacherzy mają w swojej ofercie dodatkowe promocje jak wcześniejsza wypłata wygranej w przypadku 2-bramkowej przewagi jednej drużyny (np. Unibet)

Powiadomienia

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]